Podrażnienie odstającego pieprzyka

witam posiadam na lewym boku pieprzyk, jest on okrągły i odstajacy, ma równe krawedzie. Od jakichś trzech, czterech dni mnie swedzi i jest lekko zaczerwieniony. Czy mam go zakleic plastrem żeby go bardziej nie podrażniać? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa

Jest to jakaś metoda ale najlepiej poddać sie badaniu dermoskopowemu u dermatologa, żeby rozpoznać charakter zmiany i ewentualnie usunąć, bo pewnie taki stan może się ponawiać w związku z takim umiejscowieniem.