Podrażniona skóra napletka na penisie

Mam podraznioną skóre napletka na penisie , czym smarować aby podraznienie mineło -- przypuszczam że mogło to powstac przy stosunkach bez zwilżaniach żelem i teraz jest zaczerwienienie i małą ranka -- bardzo prosze o porade lekarską -- dziekuje za odpowiedz w tym zakresie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza dermatologa lub urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.