Przebarwienia na skórze penisa z powodu nadmiernej masturbacji

Witam. Mam problem z przebarwieniami na skórze penisa z powodu nadmiernej masturbacji; skóra jest ciemna. Chciałem się dowiedzieć jak można temu zaradzić? Czy jedynym właściwym rozwiązaniem tej sytuacji jest udanie się do dermatologa? Czy w tej sytuacji smarowanie odpowiednim żelem/maścią może okazać się skuteczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza urologa lub dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.