Podskórne blizny po oddawaniu krwi

Kilka dni temu byłem oddawać krew po raz pierwszy. Na następny dzień obok miejsca gdzie miałem igłę pojawiły się takie podskórne blizny. Nie wiem jak dodać zdjęcie... Nie boli mnie to, ale trochę niepokoi czy powinienem pójść z tym do lekarza?

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Najpewniej ma Pan krwiaki bądź sińce. Powinny one zniknąć w przeciągu kilku dni.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie wiem co ma Pan na myśli pisząc "podskórne blizny". Zmiany powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty.