Podskórne grudki na skórze wewnętrznej części dłoni i w górnej części pleców

Na skórze wewnętrznej części dłoni i w górnej części pleców zauważyłam podskórnej grudki. Są one jakby przeźroczyste i widoczne gołym okiem płytko pod skórą. Na dłoniach są bardziej wypukłe. Na plecach jest ich dosyć dużo. Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie zgłosić sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.