Wyczuwanie pulsu po wewnętrznej stronie dłoni

Czy od wewnętrznej strony lewej dłoni ( na samym środku) może być mocno wyczuwalny jakiś puls? Bije praktycznie cały czas, raz wolniej raz szybciej, aż czasem widoczny gołym okiem tuż pod skórą. Czy to normalne, nie powinnam się niepokoić? Czy może powinnam to zbadać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic konieczność diagnostyki/