Co znaczą grudki podskórne?

Witam otóż mam problem od kilku dni mam na dłoniach grudki pod skóra niby krosty ale nie widać ich prawie wcale gołym okiem jedynie gry przejedzie się palcami nie wiem co to jest na początku tylko za kóło i od razu się pojawiło

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, w celu wstępnego obejrzenia zmiany. Jeżeli lekarz będzie miał wątpliwości co do charakteru zmiany wypisze skierowanie do dermatologa. Pozdrawiam.