Podwyższenie wyniku IgM a wyleczenie bólu stawów

witam,moj wynik z kwietnia IgM 37 a IgG ujemny,bylam leczona antybiotykiemUNIDOX SOLUTAB .W tym miesiącu powtorzylam badanie i IgM jest wyższy 40,4 o czym to swiadczy.PO leczeniu przestaly mnie boleć stawy,czuje się dobrze

Lek. Marta Gryszkiewicz

Aby móc zinterpretować badanie niezbędna jest informacja czego dotyczy. Przeciwciała w jakim schorzeniu były oznaczane?