Podwyższona temperatura i ból policzka u 3-latka

Od dziesięciu dni zauważyliśmy u syna podwyższoną temperaturę. Max. 38st (dziecko 3 latka). Po około 5 dniach pojawił się katar i natychmiast po nim zwężenie krtani i duszności. Podaliśmy steryd i za dwa dni było ok. Niestety nadal utrzymuje się podwyższona temp. oprócz tego mówi że bardzo go boli policzek. Ciągle płacze i jest osowiały.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.