Podwyższone ciśnienie i skoki tętna po urodzeniu dziecka
Podczas ciaży miałam podwyższone cisnienie i tachykardię brałam staveran 40 podczas ciąży jak coś zjadłam stawało mi w gardle i skakało mi wtedy tętno EKG, Echo serca, usg doplerowskie brzucha i aort brzusznych i wszystko dobrze. Kiedy urodziłam cisnienie zaczęło mi skakać180/100 po ciąży tętno50 ekg holter nocy spadki tętna do nawet 30 a w dzien-150 chole 334 problem nagły ucisk w mostku brak tchu i wzrost tętnado 130jak wstanę i zmienie pozycje to przechodzi,i podwyższone cisnienie ok 140/95

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane nieprawidłowości, tj. podwyższone, skaczące ciśnienie oraz tachykardia zdecydowanie wymagają konsultacji specjalisty kardiologa. Być może wskazane będzie powtórzenie badań diagnostycznych oraz rozpoczęcie farmakoterapii. Proszę nie bagatelizować problemu i nie zwlekać z wizytą u lekarza.