Podwyższone MCV i monocyty w morfologii

Witam, dziś byłem zbadać krew (badania okresowe do pracy) i dostałem możliwość sprawdzenia wyników wieczorem przez internet. Niepokoją mnie trzy wyniki MCV 94 fl norma do 92 fl Monocyty 1,07 tys/ul norma do 1,00 Eozynofile 0,55 tys/ul norma do 0,50 Reszta wyników krwi w normie, OB również ok Dodam że od paru dni jestem przezebiony. Mam kaszel i katar, wczoraj przestało mnie boleć gardło. proszę o odpowiedź czy te wyniki mogą być niepokojące czy nie ma powodu do obaw i iść skonsultować z le

Magdalena Mroczek

Wartości są tylko nieznacznie podwyższone. Nie m powodów do obaw.