Podwyższone NEU oraz EOS% i EOS

Witam, Ja mam podwyższone NEU oraz EOS% i EOS odkąd pamiętam, wiec co najmniej 3-4 lata, przy jednocześnie często zaniżonym lub niskim LYMPH% LYMPH. Mam wrażenie, że lekarze pierwszego kontaktu to lekceważą. Wiem, że raz, dwa lekarze to jednorazowo może to nić nie znaczyć, ale ciągle przez kilka lat? Będę wdzięczna za uspokojenie mnie ;)

Witam. Podwyższony poziom eozynofili najczęściej pojawia się u alergików i osób z chorobami pasożytniczymi. Sugeruję wykonanie badania kału na obecność pasożytów. Dodatkowo przy podwyższonym poziomie neutrofili warto wykonać ręczny rozmaz układu białokrwinkowego.