Podwyższone PWD

Witam, mam 26 lat. Zostałam skierowana na badania przez lekarza ginekologa. Wyniki poprzedniej morfologii były ok. Półtora miesiąca temu też były bardzo dobre, jednakże dziś otrzymując wyniki zwróciłam uwagę na podwyższone pewne wartości. Prosiłabym o pomoc w zinterpretowaniu. Oto wyniki badań: cholesterol 200 mg/dL bilirubina całkowita 0,40 mg/dL białko całkowite 7,08 mg/dL APTT 31,1 s RBC 4,61 HGB 14,5 HCT 42,9 MCV 93 MCH 31,4 MCHC 33,8 RDW 12,8 PLT 215 mpv 10,6h (!) PCT 0,228 PDW 20,3 H (!) wbc 6,0 Czy mam powody do zmartwienia? Dziękuję i pozdrawiam.
26 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania i odwiedzenie naszego serwisu.

Nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ jest prośbą o interpretację wyników badań. Tylko lekarz, który zna wyniki Twoich wcześniejszych badań oraz ma możliwość zebrania wywiadu i zbadania Cię, może właściwie zanalizować wyniki, które przedstawiłaś.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.

Z poważaniem,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl