Podwyższony kortyzol rano i wieczorem

Witam , co moze oznaczać podwyzszony kortyzol rano i wieczorem. Rano: 39,81 ug/dl ( 6.2 - 19.4) ; wieczorem : 18.62 ug/dl ( 2.3 - 11.9) ACTH obniżone : 5,8 pg/ml ( 7.2-63.3). DHEA SO4 w normie . Mam 24 lata, prosze o pomoc .

Badania wskazują na zespół Cushinga, jego dokładniejszy rodzaj i etiologie będzie można stwierdzić po teście hamowania deksometazonem ( i innych badaniach ). Proszę o kontakt z endokrynologiem ( ale w pierwszej kolejności z lekarzem który zlecił badanie kortyzolu w moczu; zawsze warto żeby lekarz który wdrożył diagnostykę mógł ją przeprowadzić do końca )