Podwyższony poziom bilirubiny i żelaza

Witam, mam 22 lata i postanowiłam zrobić podstawowe badania krwi. I wyszło, że znacznie podwyższona jest bilirubinę całkowitą ( 34,90 μmol/l norma 3,40-20.50) oraz żelazo (32,8 μmol/l norma 9,0-30,4) a także obniżony poziom eozynofili (0,05 tys/μl norma 0,10-0,50). Chciałabym prosić o interpretację oraz odpowiedź czy te wyniki mogą oznaczać, że jestem chora na żółtaczkę?

Proszę Pani, proponuje udać się do lekarza POZ, który będzie mógł skonfrontować wyniki badań z pani obrazem klinicznym. Będzie też mógł pogłębić diagnostykę, wprowadzić leczenie czy skierować do specjalisty ( jeśli zajdzie potrzeba ).