Podwyższony poziom monocytów i neutrocytów u 5-latka

Moje dziecko (5 lat) ma podwyższony wynik monocytów 14,0 % oraz neutrocyty 56,4 % jak i również obniżone limfocyty 26,6 % (1,86 tys) Co to może oznaczać, dodam że nie jest przeziębiony, nie ma żadne infekcji, wygląda na zdrowego. Pozdrawiam

Witam. Taki obraz krwi najczęściej pojawia się u dziecka po przebytej infekcji. Niestety trudno jest interpretować pojedyncze oznaczenia bez znajomości całych wyników badań i bezpośredniego badania dziecka w związku z czym proponuję konsultację z pediatrą.