Podwyższony poziom monocytów u 21-latki leczącej się na niedoczynność tarczycy i mającej upławy

Witam. Mam pytanie. Moja córka ma 21 lat. Odebrałam dziś jej wyniki badań krwi i niepokoi mnie podwyższony poziom monocytów: 12%. Córka leczy się na niedoczynność tarczycy. Czy to może być od tego, czy też jakaś inna infekcja? MPV -8,7 ; neutrofile-2,49;Ob-3;w moczu bakterie-d.liczne. Może związane jest to z drogami rodnymi? Ostatnio mówiła o białych upławach. Córka jest jeszcze dziewicą,jak to sprawdzić?Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania ciężko jest określić przyczynę takich wyników. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Jeżeli występują upławy proponuję udać się do ginekologa.