Podwyższony poziom neutrocytów we krwi w 24 tygodniu ciąży

Jestem w 24 tygodniu ciąży. Od 3 m-cy mam problem z cerą, kicham, mam minimalny przezroczysty rzadki katar i podwyższone neutrocyty we krwi. Byłam u 2 dermatologów. Jeden stwierdził zapalenie okołoustne i zalecił aknemycin. Drugi nie nazwał mojego problemu i zapisał fucidin. Dziś zrobiłam badanie IgE całk., wynik 424 lU/ml (norma 0-158). Pasożyty wykluczone w badaniu kału. Żaden z tych lekarzy nie widział wyników tych badań bo dopiero je zrobiłam. Co robić? Który lek w tej sytuacji stosować?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wyniki i objawy wskazują na alergię oraz bakteryjne podłoże dolegliwości. Bez przeprowadzenia badania nie mogę odpowiedzieć, który lek powinna Pani stosować.