Podwyższony wynik Beta i Alat we krwi

witam Chciałabym aby zinterpretował pan wyniki moich badań morfologicznych a właściwie jednego z nich: Beta 2 wyszedł mi podwyższony: norma to 2,6-5,8 a mi wyszedł 6,9 dodatkowo mam podwyższony alat powinno być poniżej 41 a ja mam 51 czy powinienem się martwić...co oznaczają te wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzięc.