Pogłębiające się zapalenie stawów u 34-latka

ze mona od 3 lat dzieja sie dziwne rzeczy zaczelo sie od sztywniecia rak palcow nog przy tymmo gromnego bolu towarzyszacego temu wszytskiemu az ktoregos dnia nie moglen ujsc paru metrow wejsc po schodach..i pojechalem do polski na badania stwierdzili zapalenie stawow i wysuniete dyski chodzilem na rechabilitacje ale to nie mijalo a nawet jak by sie przemieszczalo w inne czesci ciala ramiona bol krtani tracenie glosu mowienie jak bym ciagle pil taki glos sie robil..dretwienie twarzy ..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki oraz leczenia. Proszę udać się na wizytę do specjalisty, który wdroży odpowiednie postępowanie.