Pogłębiający się ból przy nadżerce przy odźwierniku

Witam , mam stwierdzoną nadżerke od strony kąta przy odźwierniku i refleks żólciowy, biorę leki już 9 tyg biore leki obecni ehelicid, mosopral i metoclopramidium. Ostatnio lekarz przepisał venter. Ból pgłebia się podczas schylania z prawej strony pod zebrem i promieniuje na plecy, w kwietniu usg wyszło ok. Boli niezależnie od jedzenia, ból uciskowo-kłujący, prosze o pomoc bo jestem załamana nic nie pomaga, lekarze mówią że to się musi wygoić, ale żeby bolało tak bardzo.

Proszę w tej sprawie ponownie zwrócić się do lekarza prowadzącego. Może konieczna okazać się modyfikacja leczenia (zmiana dawki lub rodzaju leków?). O wszystkim powinien decydować lekarz prowadzący - wskazane byłoby, aby leczeniem zajął się gastroenterolog.