Pogłębianie wady krótkowzroczności

Witam, Mam 61 lat... 2 lata temu przeszłam operacje prawego oka na zaćmę. Mialam uszkodzoną soczewkę oka mechaniczną. Drugie oko jest bez zaćmy...tak przynajmniej twierdzi lekarz, jednak wada krótkowzroczności pogłębiła się dość znacznie. Teraz na lewe oko nosze okulary -3.5 i -1 cylinder. S[pstrzegłam ze to juz nie wystarcza.. myśle, ze znow się pogłebiła...Czy mam jakiekolwiek szanse na korekcję tego oka...

Witam. Niestety odpowiedź na Pani pytania nie jest możliwa bez przeprowadzenia bezpośredniego badania okulistycznego.