Pogłębienie lordozy lędźwiowej

Pogłębienie lordozy lędźwiowej.Lewoboczne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego ze szczytem wypukłości na poziomie L4.Nadwichnięcie kręgu L4 w stosunku do L5 o ok 10mm w stronę lewą oraz przodozmyk tego kręgu o ok 6mm w stosunku do kręgu L5.Osteofity krawędzi przednich,bocznych trzonów kręgów L1 do L5.Dehydratacja krążków L1 do S1.Na poziomie L3/L4,L4/L5 oraz L5/S1 szerokopodstawna protruzja.Obniżenie wysokości trzonów kręgów Th10/Th11.Proszę o poradę jak się leczyć th

A jakie są objawy, co stwierdzono w badaniu neurologicznym. Chciałoby się zobaczyć obrazy z tegoż badania, skąd jest chory ? Pozdrawiam serdecznie