Pogłębienie lordozy w wyniku badania MR
Badanie MR Pogłębienie lordozy na pograniczu L/S-poziome ustawienie kości krzyżowej . Tarcza m-kręgowa na poziomie L4 /L5 nieco obniżona z cechami odwodnienia-niewielkie centralno- obuboczne uwypuklenie tarczy z niewielką impresją na worek oponowy ,ze spłyceniem prawego zachyłka korzeniowego -nie można wykluczyć drażnienia korzenia w zachyłku, bez stenozy kanału.

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wykazano niewielkie zmiany z kręgosłupie, mogą one powodować u Pani bóle pleców oraz kończyn dolnych, radzę skonsultować ten wynik z ortopedą, któy zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam