Pogłębienie lordozy w wyniku badania MRI 44-letniej osoby
Badanie MRI Pogłębienie lordozy na pograniczu L/S-poziome ustawienie kości krzyżowej. W blaszkach granicznych trzonów pogranicza piersiowo-lędzwiowego niewielkie guzki Schmorla. Tarcza m-kręgowa na poziomie L4/L5 nieco obniżona z cechami odwodnienia-niewielkie centralno-obuboczne uwypuklenie tarczy z niewielką impresją na worek oponowy,ze spłyceniem prawego zachyłka korzeniowego-nie można wykluczyć drażnienia korzenia w zachyłku,bez stenozy kanału. Piszę 2 raz, bo pomyliłam znaki w mailu-sory

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Opis zmian zwyrodnieniowych, które mogą powodować dolegliwości bólowe, zaburzenia czucia kończyny prawej dolnej. Wskazana rehabilitacja, która wzmocni mięśnie kręgosłupa.