Pogorszenie kolorytu skóry

Witam. Od jakiegoś czasu bardzo pogorszył się koloryt mojej skóry. Stała się ona ziemista,szara. Kolor nie jest jednolity. Jednak największym problemem są fioletowe i bardzo ciemne cienie pod oczami. Jestem alergikiem, jednak nigdy nie były one aż tak widoczne . Nie mogę ich nawet zakryć korektorem. Dodatkowo mam wrażenie jakby skóra pod oczami była zapadnięta. Co mogę zrobić aby koloryt skóry się poprawił ,a cienie pod oczami zniknęły ?

Prosze zgłosić sie na konsultację do lekarza medycyny estetycznej .Po zbadaniu skóry dobierze lekarz odpowiednie zabiegi.

Na ziemistość skóry bardzo pomocne sa peelingi medyczne.