Pogorszenie ostrości widzenia po laserowaniu przedarcia siatkówki

Czy pogorszenie ostości widzenia po oblaserowaniu przedarcia siatkówki jest powodem do niepokoju? Zabieg został wykonany 3 dni temu. Obraz widziany tym okiem jest zamglony, poszarzały. Jak długo może utrzymywać się taki stan?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z lekarzem operujacym. Pogorszenie wzroku może być objawem przejściowym jednak może być też powodem do niepokoju.