Pogorszenie widzenia przy kroplach Maxitrol

Z powodu wydzieliny z oka i opuchlizny powieki, które pojawiły się u mnie pewnej nocy przez tydzień stosowałem krople do oczu "Maxitrol". Opisane objawy ustąpiły, jednak po tym czasie zaobserwowałem u siebie pogorszenie widzenia w dal. Ten stan utrzymuje się już czwarty dzień od zakończenia kuracji. Niepokoi mnie to. Czy można sądzić, że jest to przejściowa trudność i mój wzrok wróci do poprzedniego stanu? Jaka może być przyczyna pogorszenia się mojego wzroku?

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, jeśli problemy nie ustąpią lub będą się pogłębiać proszę udać się do okulisty celem wykonania dodatkowych badań, być może jest to powikłanie po stosowaniu kropli lub inny dodatkowy problem z okiem.