Pojawiający się guz na głowie u 12-letniego syna
Witam mój 12 letni syn kilka dni temu pokazał mi na głowie dużego guza okazało się że miał go już kilka kronie pojawia się na 2 dni i znika jest duży na około 1-1,5 cm twardy, niebolesny. Niestety zniknął zanim udało się zorganizować usg. Co to może być? Miał go już 3-4 razy w ciągu ostatnich 6 miesięcy napewno. Dodatkowo w węzłach potylicznych ma 2 małe guzki. Syn jest alergikiem nie wymaga brania na stałe leków.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisany guzek to najpewniej powiększony węzeł chłonny. Proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą, który oceni zmianę oraz pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.