Pojawianie się czerwonych plam na żołędzi od dwóch miesięcy

2 miesiące temu na żołędziu pojawiły mi się czerwone plamy(pokrzywka).Uprawiałem seks w zabezpieczeniu jakieś 10-12 dni przed ich wystąpieniem,więc nie wiążę ich ze stosunkiem. Przez 3 dni stosowałem Clotrimazolum, ale bez efektów.Po zastosowaniu Pimafucort zmiany zmniejszyły się w kilka godzin,a następnego dnia ich nie było.Po 2 tygodniach przerwy znów pojawiła się zmiana,tym razem mniejsza, po użyciu Pimafucort od razu zniknęła.Sytuacja powtórzyła się 4-5krotnie w ostatnich 2 msc. Proszę o rade

Lek. Tomasz Budlewski

Prezerwatywa nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową jedynie zmniejsza ich prawdopodobieństwo. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa lub dermatologa-wenerologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.