Pojawianie się siniaków przy karmieniu piersią dziecka

Witam, Cztery miesiące temu urodziłam synka. Nadal karmie piersia i przyjmuje witaminy femibion 2 natal, jednak (głownie)na nogach robią mi sie siniaki. często jest ich bardzo wiele bez większej przyczyny. Czy powinnam brać jeszcze jakies witaminy lub minerały lub moze zamienić moje witaminy na inne? Dodam ze karmie małego alergika i spożywam nabiał w niewielkich ilościach. Czy to moze byc powodem mojego problemu czy moze taki urok karmienia i jest to zupełnie normalnym zjawiskiem? Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się nadmiernej ilości krwiaków podskórnych bez uchwytnej przyczyny może świadczyć zaburzeniach krzepnięcia. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego celem wykonania podstawowych badań.