Pojawienie się krwawienia we wczesnym etapie ciąży

Witam, w poniedziałek 07.09 zrobiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywny.Natomiast wczoraj 08.09 zrobiłam badanie beta hcg i wynik wskazuje na to, iż jednak jestem w ciąży.Dzisiaj rani 09.09 pojawiło się krwawienie.W sumie nie takie jak przy normalnej miesiączce ale wystraszyłam się.Obecnie nie krwawię nawet przy pójściu do toalety.Nie wiem co mam sądzić w tej całej sprawie.Podbrzusze mnie pobolewa.Ginekolog przepisał mi dzisiaj tabletki na podtrzymanie ciąży.Mimo wszystko i tak się boję...

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego.