Pojedyncze drobne torbielowate przejaśnienia w obrębie struktury kostnych policzków

Witam, od kilku tygodni boli mnie podbicie lewej stopy oraz dwa papce. Ból jest najgorszy w nocy oraz rano. Wykonałem badanie rtg, opis tego badania "Pojedyncze drobne torbielowate przejaśnienia w obrębie struktury kostnych policzków obraz sugeruje geody zwyrodnieniowe". Przez 10dni przyjmowałam Olfen uno. Nic nie pomogło, z dnia na dzień boli bardziej, nie mogę stawiać tej stopy płasko chodząc utykam. Co robić dalej? Do jakiego udać się specjalisty?

Do pełnej konsultacji z wynikiem RTG ; Ortopeda
"badanie rtg, opis tego badania "Pojedyncze drobne torbielowate przejaśnienia w obrębie struktury kostnych PALICZKÓW PALCÓW STÓP/policzków /; obraz sugeruje geody zwyrodnieniowe".
pozdrawiam