Pokrzywka a czerwone plamki na skórze

U MOJEGO PARTNERA STWIERDZONO POKRZYWKE.NA CIELE POJAWIAJĄ SIĘ CZERWONE PLAMKI MINIMALNEJ WIELKOSCI I PO ZADRAPANIU POJWIA SIĘ CZERWONA KRESKA UTRZYMUJĄCA SIĘ PRZEZ DŁUSZY CZAS.MOŻE TO OBIAW INNEJ CHOROBY?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu, bez zbadania pacjenta oraz oceny wyników badań dodatkowych, nie jest możliwe określenie czy została postawiona prawidłowa diagnoza. Jeśli ma Pani wątpliwości co do trafności diagnozy to warto dokonać weryfikacji podczas wizyty u innego specjalisty.