Czerwone plamy na brzuchu a łupież Gilberta

Witam . Mam 39 lat. Od lipca mam problemy skórne. Pojawiły się plamki czerwone na brzuchu. Dermatologa podejrzewał łupież gilberta, przepisał kremy .Z tych czerwonych plamek zrobiły się jasno brązowe i tak zostało.Następnie na moim ciele pojawiła się kaszka . Alergolog zrobił testy wziewne ujemne, testy chemiczne ujemne, morfologia i rozmaz recznie robiony idealne, ige całkowite 30 , kał na pasożyty,ujemny.Proszę o pomoc .Co mogę zrobic i co może mi być.Pozdrawiam Justyna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisu nie jest możliwe określenie rodzaju zmian skórnych oraz ustalenie ich pochodzenia. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty dermatologa, który po zbadaniu i postawieniu diagnozy będzie miał możliwość wdrożenia odpowiedniego leczenia.