Brak świądu przy łupieżu Gilberta

Dzień dobry Moje pytanie dotyczy łupieżu Gilberta. otóż na moim ciele pojawiła się plamka dość duża kilka centymetrów, obrzeże jest czerwone a część zamknięta ma kolor ciała. Po kilku dniach dostałam wyrzut drobniejszych plamek. Umiejscowionych na plecach, brzuchu, nogach (uda) oraz rękach. Brak świądu. Proszę o poradę co należy zrobić w takim przypadku. Zaznaczam, że dermatolog stwierdził iż jest to łupież pstry, leki jedynie zaostrzająca efekt, po użyciu leków pojawiają się nadal.

Bez oglądania można tylko snuć przypuszczenia. Nie podała Pani, jakie leki, więc i tu nic nie doradzę. Z pytań wynika, że nie ufa Pani swojemu lekarzowi. W takim przypadku należy pójść do innego.