Pokrzywka na czole i problem z oddychaniem po lekach sterydowych

Witam, mam pytanie, ostatnio dostałem porażenia bella i przyjmowałem nivalin pabi dexamethason. 20 iniekcji nivalinu i dexa 8 tabletek redukcja o 1 co 3 dni. już skończyłem brać wszystko 4 dni temu lecz w ostatnim tygodniu brania pojawiła się pokrzywka na czole i czasami mam problem z wzięciem pełnego oddechu ponieważ kłuje w okolicy mostka. czy to normalne po lekach sterydowych ? pytanie też kiedy będę mógł pić alkochol i czy palenie papierosów ma wpływ na regeneracje nerwów.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, obejrzenie wyników,
Możliwe "krostki" na czole po sterydach...
Dieta bez cukrów i słodyczy, mniej węglowodanów!
Łagodne mydło do mycia twarzy, mycie włosów codz.
Konsultacja dermatologiczna, o ile nadal będą zmiany skórne
Pozdrawiam