Pokrzywka na nogach, swędzenie głowy i spuchnięte uszy

Witam, kilka godzin temu obudziło mnie okropne swędzenie uszu, głowy i kilka punktów na nogach, spojrzałam w lustro i zobaczyłam spuchniete czerwone uszy, głowa swędzi mnie strasznie, nie mogę przez to spać, na nogach w miejscu drapania wyskakuje jakby pokrzywka.. dzień wcześniej jadłam to co zwykle, produkty, które nigdy mi nie szkodziły.. jedynie zastanawia mnie winogron, chociaż nigdy nie miałam żadnych reakcji alergicznych.. bardzo proszę o pomoc :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni zmiany oraz wdroży właściwe leczenie p/alergiczne! Przyczyną jak najbardziej mógł być winogron.