Polip endometrialny w wyniku USG przezpochwowego
Witam serdecznie.Mam pytanie -na ostatniej wizycie u ginekologa lekarz podczas badania USG przezpochwowe podejrzewał u mnie polipa endometrialnego,kazał mi przyjsc za 3 miesiace do kontroli.Na bad. kontrolnych ten sam lekarz bez zbednych pytan ,5 min badania stwierdza-jest polip trzeba zrobic histeroskopie nie informujac mnie jaki duzy jest polip,gdzie dokładnie umiejscowiony!Na konsultacji juz u innego ginekologa,lekarz karze poczekac bo owy polip moze sam sie złuszczyc. Czy jest to możliwe?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Teoretycznie jest to możliwe, by polip złuszczył się samoistnie. Decyzja, czy zdecyduje się Pani na histeroskopię należy jednak do Pani.