Polip przy szyjce pęcherzyka żółciowego
na usg wyszedl polip przy szyjce pecherzyka zolciowego 3mm ,bola mnie wezly pod pachami . jestem ciekawa czy to jest powiazane? i czy usunac polip w trybie pilnym czy czekac?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Jeśli polip nie jest objawowy wymaga powtórzenia USG za 6 miesięcy. Odnośnie węzłów sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.