Polypi hyperplastici parvi

Witam Doktora! jestem po kolonoskopi.a wynik histopatologiczny jest taki,Polypi hyperplastici parvi,co to może znaczyć?Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedż.Maria.

Witam. Jest to polip hiperplastyczny z niewielkim stopniem dyspalzji. Jeśli zmiana została usunięta w całości nie ma powodów do niepokoju - jest to bowiem zmiana łagodna.