Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pomarańczowy śluz i zaparcia po cięciu cesarskim

Mam takie objawy jak pomaranczowy śluz przy zaparciu zaparcia występują od 1 cesarki czasem zaburzenia równowagi ból dol pleców tempo promieniuje do posladka ból nad.kostką rwacy na drugi dzień nie.mogę stapnac na nodze bóle nie trwają.na raz są.na przemian znikają na.kilka tygodni i wracają morfologii od roku trochę odbiega od normy eozonofile podwyższone mcvc zaniżone granulocyty segment. 6% za wysokie limfocyty 5% za.niskie rektonoskopia usg węzłów i jamy brzusznej ok watrobowe wyniki ok
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Udrażnianie przełyku metodą endoskopową

Obejrzyj nasz film i dowiedz się, czym jest udrażnianie przełyku metodą endoskopową. Sprawdź, w jakich sytuacjach wykonywany jest ten zabieg. O udrażnianiu przełyku mówi lek. Marcin Radkowski.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Problem jest złożony i wymaga Pani konsultacji neurologa i psychiatry. Należy wykluczyć psychologiczne podłoże zaparć. Skierowanie do neurologa uzyska Pani od lekarza rodzinnego. Proszę opowiedzieć lekarzowi o wszystkich dolegliwościach jakie Pani odczuwa - po przeprowadzeniu badania lekarskiego lekarz orzeknie z jakim specjalistą powinna się Pani skonsultować.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy