Ból kręgosłupa po rozejściu się spojenia łonowego po cesarskim cięciu

Witam,mam pytanie związane z bólem kregosłupa.Jestem po porodzie juz prawie 2 miesiac (cesarka)mialam3 prowokacje które nie pomogły urodzic naturalnie,jak sie okazało po cc doszlo do rozejscia spojenia lonowego ktore na oecna chwile juz sie zeszło natomiast bol kregoslupa został,sa to ataki bólu przy ktorym sztywnieje mi kregosłup i bol promieniuje na boki.Biore srodki przeciwbolowe bo inaczej nie da sie funkcjonowac.Nie wiem co mi jest i nikt nie potrafi mi pomoc.Dodam ze mam 30 lat.

Witam. Ból kręgosłupa tego typu niekoniecznie musi być związany z rozejściem spojenia łonowego. Konieczne jest dokładniejsze badanie fizjoterapeutyczne. Dobrze byłoby zgłosić się do fizjoterapeuty, który zna specyfikę ciąży i okresu poporodowego. Jeśli nie zna Pani takiego specjalisty w swojej okolicy to bardzo proszę o kontakt przez formularz na mojej stronie.