Zaparcia 3 miesiąca po usunięciu pęcherzyka żółciowego

dzień dobry 3 miesiące temu miałam usunięty woreczek żółciowy. ogólnie już jesm wszystko mam zaparcia . moja Pani doktor powiedziała ze moje jelita kiebsko pracują mało produkuje żółci mój organizm zapisała mi tabletki rawachol ale niestety sa małe efekty po nich. czy mogłabym prosić o jakąs porade w moich dolegliwościach. pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję zwiększyć ilość przyjmowanego błonnika i płynów, unikać produktów ubogoresztkowych, w przypadku długo trwających zaparć proponuję wykonać lewatywy. Jeżeli te zabiegi również nie pomogą, proponuję ponowną wizytę u lekarza.
Pozdrawiam