Pomiar rytmu zatokowego miarowego

ekg opis .rytm zatokowy miarowy oczestości 100/min[tachycardia zatokowa].lewogram .zespół Qs w 3,v1-v3.słaba progresja R w v1-v3.ekg-rytm zatokowy miarowy o częst.60/min.lewogram.zespół QS wodpr.v1-v4.zał.g w odpr. 1, v5,v6 niski zał.r w odpr.3.płytki ujemny zał.T w odpr.avl ,v5.płaski zał.T w odpr.1.co to znaczy dobrze czy żle.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, bez graficznego obrazu i badania pacjenta nie można dokonać pełnej interpretacji, przedstawionych badań. Prosze skonsultować sie z lekarzem zlecającym badanie, ktory dokona pełnej oceny. Pozdrawiam