Pominięcie 21. tabletki z blistra a dalsze postępowanie

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne od dwóch miesięcy. Pominęłam 21 tabletkę z blistra. Dopiero później przeczytałam, że mogłam jej wcale nie brać i rozpocząć przerwę od 20 dnia.. Powinnam ostatnią wziąć w poniedziałek o 17-18. Wzięłam ją we wtorek o ok 20. Teraz mam zrobić normalną 7-dniową przerwę i kolejne opakowanie rozpocząć w środę? Bardzo proszę o odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Tak, proszę zrobić normalną przerwę 7 dni i zacząć nowe opakowanie w środę.
pozdrawiam