Pominięcie 4. tabletki antykoncepcyjnej i stosunek a ryzyko ciąży

Zapomniałam zażyć 4tej tabletki z blistra.Tabletkę zażylam po okolo 18h, a kolejne zażywałam o stałej porze. Stosunek odbyłam w dniu 1szej tabletki i niestety w dniu 6 tabletki bez dodatkowego zabezpieczenia. Byłam na wyjeździe i nie znałam dokładnie treści ulotki.Teraz już dobrze ją znam i wiem, że postąpiłam nieodpowiedzialnie. Chciałabym jednak wiedziec jakie jest realne ryzyko zajścia w ciążę?Czy jest ono spore, a może raczej znikome? Ulotka nie mówi o tym dokładnie..Kiedy mogę wykonać test?

test dopiero po miesiącu . trzeba stosowac dodatkowe zabezpieczenie . Co do wielkości ryzyka to trudno odpowiedziec