Pominięcie 5 tabletek antykoncepcyjnych a ryzyko ciąży

Witam. W 3 i 4 tygodniu zapomnialam wziac okolo 4-5 tabletek anykoncepcyjnych a doszlo do stosunkow w te dni z koncem we mnie. Lecz zamiast zastosowac sie donulotki i nie rrobic przerwy to ja zrobilam. Jak duze istnieje ryzyko ciazy,??

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych niezgodnie z zaleceniami producenta nie daje zabezpieczenia przed ciażą. Ryzyko jest takie samo jak gdyby Pani nie stosowała antykoncepcji .