Pominięcie 8. tabletki antykoncepcyjnej a prawdopodobieństwo ciąży

Mam problem związany z antykoncepcją. Wczoraj(tj.12.03.2015r.) kochałam się z moim chłopakiem(wytrysk odbył się we mnie), następnie o godzinie 22 powinnam wziąć tabletkę ale zapomniałam! I wzięłam ją dzisiaj(tj.13.03.2015r) o 10.30-11.00 Więc spóźnienie było między 12-13 godzinami. Była to 8 tabletka z blistra. Co teraz mam zrobić??

Najbezpieczniej dla potencjalnej ciąży byłoby odstawienie tabletek i za 14 dni wykonanie testu ciążowego.