Pominięcie dwóch przerw w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Prosze o poradę, chciałabym ne robić przerwy w blistrze w tabletkach antykoncepyjnych, ze względu na to, ze wyjeżdżam na wakacje i wolalabym ominąć okres. Tyle tylko, dwa miesiące temu też nie zrobiłam przerwy (pominięta tabletka), więc teraz biorę blister po tych dwóch miesiącach i jednym tygodniu przerwy. Powinnam jutro nie brać, ale czy to rozleguluje system hormonalny, jesli dwa razy pod rzad nie zrobie jednak przerwy? Prosze o szybka odpowiedz jeśli to możliwe. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno określić czy dojdzie do rozregulowania gospodarki hormonalnej. Istnieje ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w postaci dodatkowych plamień. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.